Archiwum 12 sierpnia 2016

sie 12 2016 Zaskakujące lanie otrzymała na Wembley...
Komentarze: 0

Pierwsze zagrożenie bramki Mignoleta przyszło w 23. minucie, ale Lionel Messi z ostrego kąta trafił tylko w słupek.W 15. minucie Arda Turan źle zachował się na połowie boiska i stracił na rzecz Adama Lallany piłkę.

koszulka FC Barcelona,Barcelona długo nabierała rozpędu.Reprezentant Anglii świetnie rozprowadził kontratak do Roberto Firmino, który zwrócił futbolówkę koledze z drużyny.Pierwsze zagrożenie bramki Mignoleta przyszło w 23. minucie, ale Lionel Messi z ostrego kąta trafił tylko w słupek.

Siedem minut później pierwszą okazję stworzyli sobie Katalończycy - Luis Suarez wprowadził w pole karne Messiego, ale Argentyńczyk ostemplował tylko słupek.Lallana w polu karnym znalazł Mané, który wygrał pojedynek z Marciem-André ter Stegenem i było 1:0 dla „The Reds”.

Okazję na wyrównanie zmarnował także Luis Suarez, przegrywając pojedynek oko w oko z bramkarzem The Reds