paź 10 2016

FC Barcelona zaprzecza, jakoby coś podobnego...

Komentarze: 0
Arbiter odgwizdał rzut karny, który bez najmniejszych problemów na gola zamienił Duje Cop. 2:0 po 45 minutach gry. Na starcie rozgrywek nie dali najmniejszych szans Betisowi (6:2), a później skromnie pokonali koszulka FC Barcelona po bramce Ivana Rakiticia.Goście stworzyli zaledwie jedną sytuację. W 80. minucie dobrą okazję zmarnował Nacho Cases, który uderzył z pola karnego obok słupka.
Trzeci z członków magicznego tria FC Barcelona wpisał się na listę strzelców tuż przed końcem pierwszej połowy.Beniaminek z Leganes przyzwoicie rozpoczął swoją przygodę z najwyższą klasą rozgrywkową (cztery punkty w trzech meczach).Po kilkunastu minutach gry w drugiej połowie Stroje Piłkarskie FC Barcelona Leganes przeprowadziło szybki atak, po którym bramkę kontaktową zdobył Diego Rico.
W sobotę musieli odpowiedzieć na wygraną FC Barcelona z Osasuną.W samej końcówce po raz drugi na listę strzelców wpisał się Torres, który ustalił wynik spotkania na 5:0 po strzale z rzutu karnego.